struny do instrumentów smyczkowych - ARTONUS - profesjonalne zabezpieczenie twojego instrumentu

sprzedaż futerałów do skrzypiec, altówki i wiolonczeli
artonus - futerały na instrumenty lutnicze
artonus - futerały do instrumentów muzycznych
violin case, viola case, cello case, guitar case
Przejdź do treści

Menu główne:

struny do instrumentów smyczkowych

STRUNY

STRUNY DO WIOLONCZELI

 Kupując oryginalne futerały naszej produkcjiotrzymasz rabat 15% na zakup akcesorii 

struny do wiolonczeli PIRASTRO STUDENT SET

struny do wiolonczeli PIRASTRO STUDENT SET

Do wiolonczeli 4/4

Komplet 4 strun, specjalnie dostosowany do potrzeb uczniów. Zestaw składa się ze strun A i D PASSIONE oraz strun G i C CHROMCOR. Wszystkie mają rdzeń wykonany z drutu stalowego monofilamentowego o wysokiej wytrzymałości, owiniętego stalą chromowaną. Doskonały stosunek ceny do jakości. Wygodny uchwyt dla lewej ręki, wymagany niewielki nacisk palca! Brak metalicznej ostrości na strunach A i D. Struny o ciepłym i okrągłym brzmieniu i potężnym blasku.
Z łatwością reagują na wszelkie, nawet najmniejsze impulsy. Struny bardzo wytrzymałe, odporne na zmiany temperatury i wilgotności. Niezwykle długo zachowują strój.

MADE IN GERMANY

Dostępny natychmiast
480,00zł Dodaj
struny do wiolonczeli PIRASTRO EVAH PIRAZZI

struny do wiolonczeli PIRASTRO EVAH PIRAZZI

W komplecie uzyskano harmonię pełnego strojenia strun względem siebie przy najwyższym poziomie jakości. Ciepły dźwięk struny A i D, perfekcyjne przejście z promieniście brzmiącej D na strunę G, która przejmuje register i łączy z większą głębią, aby przejść dużym dźwiękiem na silną i jasną C. Struny w pełni kontrolowane od pianissimo do fortissimo, przy niezwykłej odzywalności. Wyjątkowe brzmienie zawdzięczają nowoczesnej technice wytwarzania, użyciu wysokiej jakości materiału na owijkach i ręcznemu wytwarzaniu.

MADE IN GERMANY

Dostępny natychmiast
1 164,00zł Dodaj
struny do wiolonczeli LARSEN MAGNACORE

struny do wiolonczeli LARSEN MAGNACORE

To wyjątkowo dobrze zbalansowany komplet strun przeznaczony dla profesjonalnego wiolonczelisty. Oferuje charyzmatyczny dźwięk z nieskończoną paletą barw.
Struny A i D - wykonane z litego rdzenia stalowego, na który precyzyjnie nawinięta jest stalowa, płaska owijka - posiadają piękny, jasny, donośny dźwięk, zachowując przy tym charakterystyczne dla Larsena okrągłe brzmienie. Struny G i C - wykonane ze skoncentrowanej, wielożyłkowej stali z wolframowymi owijkami - posiadają niesamowicie ciepły dźwięk z dużą siłą brzmienia. Struny charakteryzują się doskonałą odzywalność we wszystkich rejestrach, dynamikach i artykulacjach. W najnowszym zestawie strun wyraźnie poprawiona została żywotność, całkowite wyeliminowano metaliczny, ostry dźwięk i wszelkiego rodzaju szumy. Zminimalizowano również czas rozgrywania strun do osiągnięcia pełnych możliwości dźwiękowych.
MADE IN DENMARK

Dostępny natychmiast
1 183,00zł Dodaj
PL 57-300 KŁODZKO, Stary Wielisław 32a tel./fax: +48 74 868 25 93 e-mail: artonus@artonus.com
tel./fax: +48 74 868 25 93 e-mail: artonus@artonus.com
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego