możliwości zakupy w naszej firmie - ARTONUS - profesjonalne zabezpieczenie twojego instrumentu

artonus - producent futerałów na instrumenty muzyczne
sprzedaż futerałów do skrzypiec, altówki i wiolonczeli
artonus - futerały na instrumenty lutnicze
artonus - futerały do instrumentów muzycznych
custodia per violino, custodia per viola, custodia per violoncallo
geigenkasten, bratschenkasten, cellokoffer, gitarrenkoffer
violin case, viola case, cello case, guitar case
futerał na skrzypce, futerał na altówkę, futerał na wiolonczelę
Przejdź do treści

Menu główne:

ZAKUPY

ZAKUPY W FIRMIE

Wszystkich klientów zainteresowanych zakupem oferowanych przez nas futerałów zapraszamy do siedziby naszej firmy. Korzystając z takiej formy zakupu masz możliwość obejrzenia wszystkich modeli oraz pełnej kolorystyki futerałów przeznaczonych do twojego instrumentu. Będziesz miał możliwość przymierzenia instrumentu do futerału i skorzystania z doradztwa.

Jeżeli jednak nie masz możliwości przyjazdu do naszej firmy, umożliwiamy Ci zakup za pośrednictwem sklepu internetowego zamieszczonego na tej stronie. Staraliśmy się za pomocą fotografii i opisów przedstawić nasze produkty, jednak w przypadku jakichkolwiek niejasności, pytań i wątpliwości prosimy zwrócić się do nas mailem lub telefonicznie. Postaramy się odpowiedzieć maksymalnie wyczerpująco. Wysyłając maila możesz również sprawdzić, czy interesujący Cię towar jest aktualnie dostępny, a jeśli nie, to kiedy będzie.

Dokonując zakupu za pośrednictwem naszej strony podajesz model, kolor i ilość zamawianego towaru oraz pełne dane do wysyłki (imię, nazwisko, adres) a także kontakt telefoniczny i mailowy. Następnie otrzymasz od nas zwrotnego maila, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne informacje do zrobienia przelewu na nasze konto bankowe. Proszę nie dokonywać płatności przed otrzymaniem informacji zwrotnej.

Jeśli masz problem z obsługą sklepu internetowego lub wysłaniem maila możesz do nas zatelefonować. Udzielimy Ci wszelkich informacji i przyjmiemy zamówienie telefonicznie.

Po wpłynięciu płatności na nasze konto, niezwłocznie wysyłamy zamówiony towar pod wskazany adres.

Informacje dotyczące kosztów transportu podawane są w trakcie zamawiania towaru. Wysyłkę towaru realizujemy tylko w sytuacji, gdy nie masz możliwości przyjazdu bezpośrednio do firmy. Istnieje bowiem ryzyko uszkodzenia zamówionego towaru w transporcie, za które nasza firma nie ponosi odpowiedzialności.
Skrzypce
PL 57-300 KŁODZKO, Stary Wielisław 32a tel./fax: +48 74 868 25 93 e-mail: artonus@artonus.com
tel./fax: +48 74 868 25 93 e-mail: artonus@artonus.com
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego