możliwości zakupy w naszej firmie - ARTONUS - profesjonalne zabezpieczenie instrumentów muzycznych

Przejdź do treści

możliwości zakupy w naszej firmie

ZAKUPY
  
  
  
Skrzypce

ZAKUPY W FIRMIE

Wszystkich klientów zainteresowanych zakupem oferowanych przez nas futerałów zapraszamy do siedziby naszej firmy. Korzystając z takiej formy zakupu masz możliwość obejrzenia wszystkich modeli oraz pełnej kolorystyki futerałów przeznaczonych do twojego instrumentu. Będziesz miał możliwość przymierzenia instrumentu do futerału i skorzystania z doradztwa.


Jeżeli jednak nie masz możliwości przyjazdu do naszej firmy, umożliwiamy Ci zakup za pośrednictwem sklepu internetowego zamieszczonego na tej stronie. Staraliśmy się za pomocą fotografii i opisów przedstawić nasze produkty, jednak w przypadku jakichkolwiek niejasności, pytań i wątpliwości prosimy zwrócić się do nas mailem lub telefonicznie. Postaramy się odpowiedzieć maksymalnie wyczerpująco. Wysyłając maila możesz również sprawdzić, czy interesujący Cię towar jest aktualnie dostępny, a jeśli nie, to kiedy będzie.

Dokonując zakupu za pośrednictwem naszej strony podajesz model, kolor i ilość zamawianego towaru oraz pełne dane do wysyłki (imię, nazwisko, adres) a także kontakt telefoniczny i mailowy. Następnie otrzymasz od nas zwrotnego maila, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne informacje do zrobienia przelewu na nasze konto bankowe. Proszę nie dokonywać płatności przed otrzymaniem informacji zwrotnej.

Jeśli masz problem z obsługą sklepu internetowego lub wysłaniem maila możesz do nas zatelefonować. Udzielimy Ci wszelkich informacji i przyjmiemy zamówienie telefonicznie.

Po wpłynięciu płatności na nasze konto, niezwłocznie wysyłamy zamówiony towar pod wskazany adres.

Informacje dotyczące kosztów transportu podawane są w trakcie zamawiania towaru. Wysyłkę towaru realizujemy tylko w sytuacji, gdy nie masz możliwości przyjazdu bezpośrednio do firmy. Istnieje bowiem ryzyko uszkodzenia zamówionego towaru w transporcie, za które nasza firma nie ponosi odpowiedzialności.
PL 57-300 KŁODZKO, Stary Wielisław 32a tel./fax: +48 74 868 25 93 e-mail: artonus@artonus.com
tel./fax: +48 74 868 25 93 e-mail: artonus@artonus.com
Wróć do spisu treści