smyczki do skrzypiec - ARTONUS - profesjonalne zabezpieczenie instrumentów muzycznych

Przejdź do treści

smyczki do skrzypiec

SMYCZKI

SMYCZKI SKRZYPCOWEKupując oryginalne futerały naszej produkcjiotrzymasz rabat 15% na zakup akcesorii


model VM-100

Smyczek do skrzypiec wykonany z drewna. Wyważony i sprężysty. Doskonały do nauki gry na instrumencie w początkowej fazie.  Rozmiar 4/4 - długość smyczka: 74,5 cm. Naturalne końskie włosie w jasnym kolorze. Smyczek w kolorze brązowym z widoczną fakturą drewna. Żabka hebanowa z paryskim oczkiem. Trzyczęściowa śrubka. Metalowe elementy w kolorze srebrnym. Złota owijka i skórka z węża. Waga: 67 g.
Smyczek skrzypcowy VM-100
Ten produkt jest niedostępny.
0,00zł
Dodaj

===============================================

model Artino BF-15 VN

Smyczek marki Artino model BF-15 VN do skrzypiec. Rozmiar 4/4 - długość smyczka: 74,5 cm. Dobrej jakości smyczek dla początkujących. Wykonany jest z drewna brazylijskiego. Pręt ośmiokątny w kolorze naturalnego drewna z matowym wykończeniem. Dobrze wyważony i sprężysty. Naturalne końskie włosie w jasnym kolorze. Hebanowa żabka z paryskim oczkiem. Trzyczęściowa śrubka. Owijka z metalu i tworzywa. Metalowe elementy w kolorze srebrnym. Waga: 60 g.
Smyczek skrzypcowy Artino BF-15 VN
Dostępność ograniczona
189,00zł
Dodaj

===============================================

model Artino BF-39 VN

Smyczek marki Artino model BF-39 VN do skrzypiec. Rozmiar 4/4 - długość smyczka: 74 cm. Mocny, trwały, łatwy w obsłudze i bardzo łatwy w grze dla początkujących. Wykonany jest z kompozytu włókna szklanego. Pręt okrągły w kolorze czarnym z gładkim matowym wykończeniem. Dobrze wyważony i sprężysty. Naturalne końskie włosie w jasnym kolorze. Wysokiej jakości  hebanowa żabka z paryskim oczkiem. Trzyczęściowa śrubka. Owijka imitująca fiszbine. Metalowe elementy w kolorze srebrnym. Waga: 60 g.
Smyczek skrzypcowy Artino BF-39 VN
Dostępność ograniczona
315,00zł
Dodaj

===============================================

model SM-200

Smyczek do skrzypiec wykonany jest z włókna węglowego. Dobrze wyważony, sprężysty. Mało podatny na odkształcenia. Smyczki karbonowe uznawane są za bardziej elastyczne i trwalsze. Rozmiar 4/4 - długość smyczka: 74,5 cm. Naturalne końskie włosie w jasnym kolorze. Smyczek w kolorze czarnym z widoczną fakturą włókna węglowego. Hebanowa żabka z paryskim oczkiem. Trzyczęściowa śrubka. Metalowa i skórkowa owijka. Metalowe elementy w kolorze srebrnym. Waga: 60 g.

Jeśli kupowany artykuł ma być wysłany na terenie Polskiotrzymasz rabat 9% wpisując przy zamawianiukod: artonus

Smyczek skrzypcowy SM-200
Dostępny natychmiast
324,00zł
Dodaj

===============================================

model SM-300

Smyczek do skrzypiec wykonany jest z włókna węglowego. Dobrze wyważony, sprężysty. Mało podatny na odkształcenia. Smyczki karbonowe uznawane są za bardziej elastyczne i trwalsze. Rozmiar 4/4 - długość smyczka: 74,5 cm. Naturalne końskie włosie w jasnym kolorze. Smyczek w kolorze czarnym z widoczną fakturą włókna węglowego. Żabka hebanowa inkrustowana francuską lilią. Trzyczęściowa śrubka. Metalowa i skórkowa owijka. Metalowe elementy w kolorze złotym. Waga: 60 g.

Jeśli kupowany artykuł ma być wysłany na terenie Polskiotrzymasz rabat 9% wpisując przy zamawianiukod: artonus

Smyczek skrzypcowy SM-300
Ten produkt jest niedostępny.
356,00zł
Dodaj

===============================================

model Artino BF-11 VN

Smyczek marki Artino model BF-11 VN do skrzypiec. Rozmiar 4/4 - długość smyczka: 74 cm. Mocny, elastyczny i trwały. Wykonany jest z kompozytu włókna węglowego. Pręt okrągły w kolorze czarnym z gładkim matowym wykończeniem. Dobrze wyważony i sprężysty. Mało podatny na odkształcenia. Naturalne końskie włosie w jasnym kolorze. Wysokiej jakości  hebanowa żabka z paryskim oczkiem. Trzyczęściowa śrubka. Owijka srebrna i skórkowa. Metalowe elementy w kolorze srebrnym. Waga: 61 g. Smyczki skrupulatnie sortowane i konfigurowane w celu uzyskania najlepszej i stałej jakości.
Smyczek skrzypcowy Artino BF-11 VN
Dostępność ograniczona
495,00zł
Dodaj

===============================================

model Artino BF-41 VN

Smyczek marki Artino model BF-41 do skrzypiec. Rozmiar 4/4 - długość smyczka: 74,5 cm. Mocny, elastyczny i trwały. Wykonany jest z kompozytu włókna węglowego, pokrytego fornirem drewna wężowego. Pręt okrągły w kolorze naturalnego drewna. Dobrze wyważony i sprężysty. Mało podatny na odkształcenia. Naturalne końskie włosie w jasnym kolorze. Wysokiej jakości  hebanowa żabka z paryskim oczkiem. Trzyczęściowa śrubka. Owijka srebrna i skórkowa. Metalowe elementy w kolorze srebrnym. Waga: 60 g. Smyczki skrupulatnie sortowane i konfigurowane w celu uzyskania najlepszej i stałej jakości.
Smyczek skrzypcowy Artino BF-41 VN
Dostępność ograniczona
1 017,00zł
Dodaj

===============================================

model Artino BC-2116 R

Smyczek marki Artino model BC-2116 R do skrzypiec. Rozmiar 4/4 - długość smyczka: 74 cm. Wykonany jest z drewna fernambukowego. Pręt okrągły w kolorze naturalnego drewna. Doskonale wyważony i sprężysty. Naturalne końskie włosie w jasnym kolorze. Wysokiej jakości  hebanowa żabka z paryskim oczkiem. Trzyczęściowa śrubka. Owijka srebrna i skórkowa. Metalowe elementy w kolorze srebrnym. Waga: 61 g. Smyczki skrupulatnie sortowane i konfigurowane w celu uzyskania najlepszej i stałej jakości.
Smyczek skrzypcowy Artino BC-2116R VN
Dostępność ograniczona
1 345,00zł
Dodaj
PL 57-300 KŁODZKO, Stary Wielisław 32a tel./fax: +48 74 868 25 93 e-mail: artonus@artonus.com
tel./fax: +48 74 868 25 93 e-mail: artonus@artonus.com
Wróć do spisu treści