smyczki do wiolonczeli - ARTONUS - profesjonalne zabezpieczenie instrumentów muzycznych

Przejdź do treści

smyczki do wiolonczeli

SMYCZKI

SMYCZKI WIOLONCZELOWEKupując oryginalne futerały naszej produkcjiotrzymasz rabat 15% na zakup akcesorii


model Artino BF-39 VC

Smyczek marki Artino model BF-39 VC do wiolonczeli. Rozmiar 4/4 - długość smyczka: 71 cm. Mocny, trwały, łatwy w obsłudze i bardzo łatwy w grze dla początkujących. Wykonany jest z kompozytu włókna szklanego. Pręt okrągły w kolorze czarnym z gładkim matowym wykończeniem. Dobrze wyważony i sprężysty. Naturalne końskie włosie w jasnym kolorze. Wysokiej jakości  hebanowa żabka z paryskim oczkiem. Trzyczęściowa śrubka. Owijka imitująca fiszbine. Metalowe elementy w kolorze srebrnym. Waga: 81 g.

Smyczek wiolonczelowy Artino BF-39 VC
Dostępność ograniczona
391,00zł
Dodaj

===============================================

model CM-200

Smyczek do wiolonczeli wykonany jest z włókna węglowego. Dobrze wyważony, sprężysty. Mało podatny na odkształcenia. Smyczki karbonowe uznawane są za bardziej elastyczne i trwalsze. Rozmiar 4/4 - długość smyczka: 71,5 cm. Naturalne końskie włosie w jasnym kolorze. Smyczek w kolorze czarnym z widoczną fakturą włókna węglowego. Hebanowa żabka z paryskim oczkiem. Trzyczęściowa śrubka. Metalowa i skórkowa owijka. Metalowe elementy w kolorze srebrnym. Waga: 80 g.

Jeśli kupowany artykuł ma być wysłany na terenie Polskiotrzymasz rabat 9% wpisując przy zamawianiukod: artonus

Smyczek wiolonczelowy CM-200
Dostępny natychmiast
417,00zł
Dodaj

===============================================

model CM-300

Smyczek do wiolonczeli wykonany jest z włókna węglowego. Dobrze wyważony, sprężysty. Mało podatny na odkształcenia. Smyczki karbonowe uznawane są za bardziej elastyczne i trwalsze. Rozmiar 4/4 - długość smyczka: 71,5 cm. Naturalne końskie włosie w jasnym kolorze. Smyczek w kolorze czarnym z widoczną fakturą włókna węglowego. Żabka hebanowa inkrustowana francuską lilią. Trzyczęściowa śrubka. Metalowa i skórkowa owijka. Metalowe elementy w kolorze złotym. Waga: 80 g.

Jeśli kupowany artykuł ma być wysłany na terenie Polskiotrzymasz rabat 9% wpisując przy zamawianiukod: artonus

Smyczek wiolonczelowy CM-300
Ten produkt jest niedostępny.
445,00zł
Dodaj

===============================================

model Artino BF-36R VC

Smyczek marki Artino model BF-36R VC do wiolonczeli. Rozmiar 4/4 - długość smyczka: 71 cm. Bardzo dobrej jakości smyczek uczniowski. Wykonany jest z drewna brazylijskiego. Pręt okrągły w kolorze naturalnego drewna z matowym wykończeniem. Dobrze wyważony i sprężysty. Naturalne końskie włosie w jasnym kolorze. Wysokiej jakości hebanowa żabka. Trzyczęściowa śrubka. Owijka metalowa i skórkowa. Metalowe elementy w kolorze srebrnym. Waga: 80 g.
Smyczek wiolonczelowy Artino BF-36R VC
Dostępność ograniczona
598,00zł
Dodaj
PL 57-300 KŁODZKO, Stary Wielisław 32a tel./fax: +48 74 868 25 93 e-mail: artonus@artonus.com
tel./fax: +48 74 868 25 93 e-mail: artonus@artonus.com
Wróć do spisu treści