struny do instrumentów smyczkowych - ARTONUS - profesjonalne zabezpieczenie instrumentów muzycznych

Przejdź do treści

struny do instrumentów smyczkowych

STRUNY

STRUNY DO WIOLONCZELI

Kupując oryginalne futerały naszej produkcjiotrzymasz rabat 15% na zakup akcesorii

Thomastik ALPHAYUE AL-400 - komplet strun do wiolonczeli 4/4
Struny do wiolonczeli renomowanej marki Thomastik, przeznaczone dla ambitnych uczniów na każdym poziomie zaawansowania. Unikalna formuła tych strun zapewnia miękkość i wygodę gry, a jednocześnie długą żywotność. Wyróżniają się pięknym, ciepłym brzmieniem, doskonałą dźwiękową równowagą pomiędzy poszczególnymi strunami i wyrazistym, precyzyjnym brzmieniem. Znakomicie trzymają strój.

Rozmiar: 4/4
Twardość: średnia

• Struna A (AL41) - stalowy rdzeń, owijka hydronalium (stop aluminium)
• Struna D - (AL42)- stalowy rdzeń, owijka multialloy (lekki stop aluminium)
• Struna G - (AL43)- rdzeń z linki stalowej, owijka chromowana
• Struna C - (AL44)- rdzeń z linki stalowej, owijka chromowana

MADE IN AUSTRIA
Dostępny natychmiast
339,00zł
Dodaj
PIRASTRO EVAH PIRAZZI - komplet strun do wiolonczeli
W komplecie uzyskano harmonię pełnego strojenia strun względem siebie przy najwyższym poziomie jakości. Ciepły dźwięk struny A i D, perfekcyjne przejście z promieniście brzmiącej D na strunę G, która przejmuje register i łączy z większą głębią, aby przejść dużym dźwiękiem na silną i jasną C. Struny w pełni kontrolowane od pianissimo do fortissimo, przy niezwykłej odzywalności. Wyjątkowe brzmienie zawdzięczają nowoczesnej technice wytwarzania, użyciu wysokiej jakości materiału na owijkach i ręcznemu wytwarzaniu.

MADE IN GERMANY
Dostępny natychmiast
1 512,00zł
Dodaj
PIRASTRO STUDENT SET - komplet strun do wiolonczeli 4/4
Komplet 4 strun, specjalnie dostosowany do potrzeb uczniów. Zestaw składa się ze strun A i D PASSIONE oraz strun G i C CHROMCOR. Wszystkie mają rdzeń wykonany z drutu stalowego monofilamentowego o wysokiej wytrzymałości, owiniętego stalą chromowaną. Doskonały stosunek ceny do jakości. Wygodny uchwyt dla lewej ręki, wymagany niewielki nacisk palca! Brak metalicznej ostrości na strunach A i D. Struny o ciepłym i okrągłym brzmieniu i potężnym blasku.
Z łatwością reagują na wszelkie, nawet najmniejsze impulsy. Struny bardzo wytrzymałe, odporne na zmiany temperatury i wilgotności. Niezwykle długo zachowują strój.

MADE IN GERMANY

Dostępny natychmiast
625,00zł
Dodaj
Struny o najsilniejszym brzmieniu wśród strun Pirastro. Struny charakteryzują się dużym zakresem dynamiki, dzięki czemu uwydatniają unikalne walory każdej wiolonczeli.

Struny wiolonczelowe Pirastro Perpetual Soloist 4/4. Dla jeszcze większej dynamiki i jeszcze silniejszego brzmienia powstała nowa wersja strun G i C Soloist. Razem ze strunami A i D medium dają piękną symbiozę brylantowego dźwięku z solistyczną bezpośredniością.

Struna A posiada stalowy rdzeń i owijkę z chromowanej stal: na początku brzmi jasno, później po rozegraniu barwa staje się okrągła, pełna i ciemniejsza.

Struna D posiada stalowy rdzeń i owijkę z chromowanej stali: daje mocny dźwięk o niesamowitej głębi, ma ciepłą i pełną barwę.

Struna G: posiada stalowy rdzeń i owijkę z wolframu: strunę charakteryzuje błyskotliwy i burzliwy dźwięk, który wpływa na cały komplet, wymaga od wiolonczelisty umiejętności dobrego opanowania technicznego struny.

Struna C: posiada stalowy rdzeń i owijkę z wolframu: dźwięk jest głęboki a zarazem wyraźny i bezpośredni. Nawet przy niewielkim ruchu smyczka można usłyszeć moc dźwięku podstawowego. Struna długo wybrzmiewa i daje bardzo precyzyjny dźwięk.

Naciąg:

A i D medium

G i C Soloist

MADE IN GERMANY
Dostępny natychmiast
1 745,00zł
Dodaj
PL 57-300 KŁODZKO, Stary Wielisław 32a tel./fax: +48 74 868 25 93 e-mail: artonus@artonus.com
tel./fax: +48 74 868 25 93 e-mail: artonus@artonus.com
Wróć do spisu treści